Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold BX80701G6400 Technikai adatlap
Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold
BX80701G6400
Gyártó :
INTEL / Processzor INTEL
  Klick Computer : Intel termékintegrátor - Intel Product Integrator
Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold BX80701G6400 fotó
Click a(z) Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold fotóra (csak illusztráció)
Processzor, INTEL kínálatunk Processzor árlista
Alap, processzor, memória bolt árlista
Intel Processzor Pentium Gold
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 223- klick
Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold Technikai adatok, műszaki paraméterek BX80701G6400
Tech. Spec. Info : Intel Processzor Dual Core G6400 4GHz 4MBL3 Cache LGA1200 BOX, Processzor gyártója: Intel, Processszorcsalád: Intel® Pentium® Gold, Processzor frekvencia: 4 GHz, Processzor foglalat: LGA 1200 (Socket H5), Processzor litográfia: 14 nm, TDP: 58 W, Maximális grafikus memória: 64 GB
Műszaki adatok:
Processzor:
Processzor gyártója :Intel
Processszorcsalád :Intel® Pentium® Gold
Processzor frekvencia :4 GHz
Processzormagok :2
Processzor foglalat :LGA 1200 (Socket H5)
Processzor litográfia :14 nm
Hűtő :Igen
A buszrendszer sebessége :8 GT/másodperc
Processzor üzemmódok :64-bit
Processzor gyorsítótár :4 MB
A processzor gyorsítótárának típusa :Smart Cache
TDP :58 W
A támogatott memória sávszélesség (max.) :41,6 GB/s
A processzor kódneve :Comet Lake
Memória:
Támogatott maximális belső memória :128 GB
Támogatott memóriatípusok :DDR4-SDRAM
Támogatott memóriaórák sebessége :2666 Mhz
Memóriacsatornák :Dual-channel
Grafika:
Beépített grafikus adapter :Igen
Fedélzeti grafikus modell :Intel® UHD Graphics 610
Maximális grafikus memória :64 GB
A grafikus adapter alapfrekvenciája :350 Mhz
A támogatott kijelzők száma (fedélzeti grafika) :3
Grafikus adapter 4K támogatás :Igen
DirectX verzió :12.0
OpenGL verzió :4.5
Grafikus illesztő frissítési sebessége maximális felbontásban (EDP) :60 Hz
Grafikus adapter frissítési sebessége maximális felbontáskor (DisplayPort) :60 Hz
Grafikus adapter frissítési sebessége maximális felbontáskor (HDMI) :30 Hz
Diszkrét grafikus adapter :Nem
Diszkrét grafikus modell :Nem áll rendelkezésre
Jellemzők:
A PCI Expressz sávok maximális száma :16
PCI-expressz csatlakozók verziója :3.0
PCI Express konfigurációk :1x16;2x8;1x8+2x4
Műszaki adatok:
Megjelenés dátuma :Q2'20
Tömeg és méretek:
A processzor mérete :37.5mm x 37.5mm
Processzor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4 00GHz BX80701G6400
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4 00GHz BX80701G6400
Minőség:5
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 5,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 18:21:56
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Intel Processzor Pentium Gold LGA1200 4,00GHz 4MB Pentium Gold. BX80701G6400 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,