Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook ADP 45 HEBUG Technikai adatlap
Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook
Bolt
Gyártó :
Egyeb / Laptop tápegység Egyeb
   Már NEM rendelhető!
2024.05.14 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Laptop tápegység Acer aktuális ajánlatunk
Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook ADP-45-HEBUG fotó
Click a(z) Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook fotóra (csak illusztráció)
Laptop tápegység, Egyeb kínálatunk Laptop tápegység árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő bolt árlista
Laptop tápegység Acer 19V
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 66- klick
Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook Technikai adatok, műszaki paraméterek ADP-45-HEBUG
Nincs Technikai specifikáció
Laptop töltő eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Laptop tápegység Acer 19V 2 37A 45W ADP-45-HEBUG
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Laptop tápegység Acer 19V 2 37A 45W ADP-45-HEBUG
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2024.05.14. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Laptop tápegység Acer 19V 2,37A 45W 3x1mm utángyártott notebook. ADP-45-HEBUG eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  Egyeb Laptop tápegység  ADP-45-HEBUG
 HP notebook töltő - Hálózati töltő, 18.5V/3.5A 65W, 7.4x5x0.6 mm, tápkábelt nem tartalmaz
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Sony notebook töltő 19,5V/4.74A 92W utángyártott laptop tápegység, Kimenő teljesítmény: 92 W, Kimeneti feszültség: 19.5 V, Márka kompatibilitás: Sony, Kábelhosszúság: 1,2 m, Kimeneti áram: 4,7 A
 utángyártott USB type C laptop tápegység, 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 2.25A, 1.2m
 LENOVO notebook töltő 20V/2.0A 40W Lenovo Power USB, Terméktípus: Töltő, Töltő típusa: Hálózati, Csatlakozók típusa: USB, Kimeneti feszültség: 20 V, Teljesítmény: 40 W, Kompatibilitás: IBM, Lenovo
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Dell PA-15 19,5V 7,7A 150W helyettesítő új laptop töltő
 Akyga AK-ND-70 65W USB type-C töltő adapter; Kimenő teljesítmény: 65 W; Kimeneti feszültség: 20 V; Kábelhosszúság: 1,2 m; Kimeneti áram: 3.25 A
 Acer 19V 2.37A (45W) 3.0x1.1mm laptop hálózati töltő, Gyártó: Plugon, Kimeneti feszültség: 19V, Kimeneti áramerősség: 2.37A, Teljesítmény: 45W, Csatlakozó külső átmérő: 3.0mm, Csatlakozó belső átmérő: 1.1mm, Csatlakozó típusa: Ált
 Típus: AC/DC adapter, Tápfeszültség: 100-250 V, Kimeneti feszültség: 19 V, Kimeneti áramerősség: 6.32 A, Kábel hossz: 1.2 m, Maximális teljesítmény: 120 W, Anyag: ABS, Szín: Fekete
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Dell Notebook AC Adapter 130W európai tápkábellel, Típus: Hálózati (AC), Teljesítmény: 130 W, Jellemzők: 3 pin európai tápkábellel
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Lenovo ThinkPad hálózati töltő 65W X1 Carbon 2 /0B47484/, Terhelhetőség: 65W, Kompatibilitás: L440, L540, T440, T440P, T440s, T431s, X240, X1 Carbon 2, Csatlakozó: Vékony derékszögű