24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE CSS326 24G 2S RM Technikai adatlap



Gyártó : 

MIKROTIK / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK

  

24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart CSS326-24G-2S-RM fotó
Click a(z) 24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE fotóra (csak illusztráció)


24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart 

CSS326-24G-2S+RM








 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
42 820- Ft
54 381- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 543- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), MIKROTIK kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE Technikai adatok, műszaki paraméterek CSS326-24G-2S-RM



Tech. Spec. Info : MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,

Alapadatok :
Gigabit LAN :24 db




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2020.05.27. 17:28:11

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE CSS326 24G 2S RM Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE. CSS326-24G-2S-RM eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  MIKROTIK Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  CSS326-24G-2S-RM

24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart


24 port Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart CSS326-24G-2S-RM műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok
 ár : 4 763-Ft

 Rendelhető
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 8 242-Ft

 Készleten
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 8 725-Ft

 Rendelhető
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 20 142-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF102-24 24 port FE LAN 2 port GbE SFP nem menedzselhető rack Switch, Portok: 24x10/100Base-TX, További portok: 2x Mini-GBIC-Combo port, Szerkezeti kivitel: Szekrénybe szerelhető, Tápegység: Belső, Rack-be szerelhető: Igen,
 ár : 81 585-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG102-24 Compact 24-Port Gigabit Switch, Kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 115 989-Ft

 Érdeklődjön
 800 MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5 vagy SwitchOS (dual boot), 1U rackmount case, Dual PSU
 ár : 142 215-Ft

 Rendelhető
 MikroTik CRS317-1G-16S+RM 1xGbE LAN, 16xSFP+, 19 Rackmount Cloud Router Switch
 ár : 152 629-Ft

 Rendelhető
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 309 258-Ft

 Érdeklődjön
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 4 Gigabites port + PoE támogatás
 ár : 588 251-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!