Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung LS27A600UUUXEN Technikai adatlap
Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung
LS27A600UUUXEN
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung LS27A600UUUXEN fotó
Click a(z) Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 27" 2560x1440 IPS
Érdeklődjön Érdeklődjön
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1641- klick
Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung Technikai adatok, műszaki paraméterek LS27A600UUUXEN
Tech. Spec. Info : Samsung 27" S27A600UUU monitor, Kijelző típus: Sík LED/LCD, Panel típus: IPS, Kijelző felbontás: 2560x1440, Kijelző képarány: 16:9, Kijelző fényerő: 300 cd/m2, Kijelző válaszidő: 5 ms, Kijelző képfrissítés: 75 Hz, HDR: HDR10, AMD FreeSync kompatibilitás: Van
Műszaki adatok:
Kijelző:
Kijelző méret :27 "
Kijelző típus :Sík LED/LCD
Panel típus :IPS
Kijelző felbontás :2560x1440
Kijelző képarány :16:9
Kijelző fényerő :300 cd/m2
Kijelző kontraszt :1000:1
Kijelző betekintési szög :178° / 178°
Kijelző válaszidő :5 ms
Kijelző képfrissítés :75 Hz
HDR :HDR10
AMD FreeSync kompatibilitás :Igen
Alapadatok:
Funkciók :LAN csatlakozó
Kialakítás:
Fali konzol szabvány :VESA 100x100
Dönthető/billenthető :Igen
Forgatható :Igen
Állítható magasság :Igen
Pivot :Igen
Csatlakozók:
HDMI :1 db
HDMI verzió :1.4
DisplayPort :1 db
DisplayPort verzió :1.2
Fejhallgató csatlakozó :Igen
USB elosztó (HUB) :Igen
USB csatlakozók száma :3 db
USB verziója :3.0
Tápellátás:
Üzemi fogyasztás :21,0 watt
Táp típus :Belső
Energia osztály 2021. :E
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Fekete
Szélesség (max.) :615 mm
Magasság (max.) :552 mm
Mélység (max.) :196 mm
Nettó súly :6,7 kg
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB LS27A600UUUXEN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB LS27A600UUUXEN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.14. 14:17:33
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 27" 2560x1440 IPS HDMI DP USB USB-C Samsung. LS27A600UUUXEN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LS27A600UUUXEN
 Panel típusa: VA, Felbontás: 1920x1080, Válaszidő: 5ms, Csatlakozás: HDMI, D-Sub
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Acer monitor, MÉRET: 15,6, FELBONTÁS: 1920x1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 4ms (GTG), CSATLAKOZÁS: MiniHDMI-USB-C - Audio,FRISSÍTÉS: 60Hz