Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP LC34G55TWWPXEN Technikai adatlap
Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP
LC34G55TWWPXEN
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP LC34G55TWWPXEN fotó
Click a(z) Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 34" 3440x1440 VA
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1059- klick
Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP Technikai adatok, műszaki paraméterek LC34G55TWWPXEN
Tech. Spec. Info : Samsung LC34G55TWWP monitor, Kijelző méret: 34 ", Panel típus: VA, Kijelző felbontás: 3440x1440, Kijelző képarány: 21:9, Kijelző válaszidő: 1 ms, Kijelző képfrissítés: 165 Hz, HDMI: 1 db, DisplayPort: 1 db, Fejhallgató csatlakozó: Igen, Alap szín: Fekete
Műszaki adatok:
Kijelző:
Kijelző méret :34 "
Kijelző típus :Hajlított LED/LCD kijelző
Panel típus :VA
Kijelző felbontás :3440x1440
Kijelző képarány :21:9
Termék osztály :Gamer
Kijelző fényerő :250 cd/m2
Kijelző kontraszt :2500:1
Kijelző betekintési szög :178° / 178°
Kijelző válaszidő :1 ms
Kijelző képfrissítés :165 Hz
HDR :HDR10
Kijelző íveltsége :1000 R
AMD FreeSync kompatibilitás :Igen
Kialakítás:
Fali konzol szabvány :VESA 75x75
Dönthető/billenthető :Igen
Csatlakozók:
HDMI :1 db
HDMI verzió :2.0
DisplayPort :1 db
DisplayPort verzió :1.4
Fejhallgató csatlakozó :Igen
Tápellátás:
Készenléti fogyasztás :0,50 watt
Üzemi fogyasztás :50,0 watt
Táp típus :Külső
Energia osztály 2021. :G
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Fekete
Szélesség (max.) :806 mm
Magasság (max.) :475 mm
Mélység (max.) :272 mm
Nettó súly :5,6 kg
Alapadatok:
Funkciók :FreeSync Premium
HDR 10
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWPXEN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWPXEN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 10:23:47
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 34" 3440x1440 VA HDMI DP Samsung LC34G55TWWP. LC34G55TWWPXEN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LC34G55TWWPXEN
 AOC monitor, Kijelző: 27, Felbontás: 1920 x 1080 , Válaszidő: 1,00ms, Képfrissítési frekvencia: 120Hz, Képarány: 16:9, Fényerő:300 cd/m2
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kijelző méret: 24, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijlezőpanel típus: IPS, Válaszidő: 5ms, Képernyőfrissítés: 100Hz, VGA: 1, HDMI: 1, Fejhallgató csatlakozó: 1