PC modem kábel DB25F M 3 m XPCMODKABRO3 Technikai adatlap



PC modem kábel DB25F M 3 m 

11.01.3630-50


Gyártó : 

ROLINE / Kábel ROLINE

   Már NEM rendelhető!

2025.01.13 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
PC modem kábel aktuális ajánlatunk


PC modem kábel DB25F M 3 m XPCMODKABRO3 fotó
Click a(z) PC modem kábel DB25F M 3 m fotóra (csak illusztráció)



Kábel, ROLINE kínálatunk Kábel árlista

Kábel, Kiegészítő, kellék, CD, DVD bolt árlista

  

PC modem kábel DB25F



Nettó Ár:
Bruttó Ár:
5 250- Ft
6 668- Ft





Törzsvásárlói pont 66- klick







PC modem kábel DB25F M 3 m Technikai adatok, műszaki paraméterek XPCMODKABRO3



Tech. Spec. Info : Minőségi soros/párhuzamos hosszabbító kábel, öntött csatlakozókkal. Alkalmazható külső modemekhez, parallel portos periféria házakhoz, soros kábelek vagy kétirányú nyomtatókábelek meghosszabbítására stb. 25 vezetékes, transzparens 1:1 bekötés.


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár PC modem kábel DB25F M 3 m XPCMODKABRO3
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) PC modem kábel DB25F M 3 m XPCMODKABRO3
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2025.01.13. 15:20:42

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

PC modem kábel DB25F M 3 m XPCMODKABRO3 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : PC modem kábel DB25F M 3 m. XPCMODKABRO3 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  ROLINE Kábel  XPCMODKABRO3


 Equip 111802 SATA adatkábel, Típus: Kábel, 1. Csatlakozó: SATA, 2. Csatlakozó: SATA, Hosszúság: 0,5 m
 ár : 851-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Gembird HDMI High Speed male-male cable 1m Black
 ár : 1 041-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 USB kábel USB-A - USB Micro 2.0m 2.4A fehér LS35 dobozos
 ár : 1 105-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Equip 112030 Y kábel, 1x5,25->2x5,25 apa/anya, Hosszúság: 0,2 m, Tömeg: 0,10 kg, Típus: Kábel
 ár : 1 168-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Delock 83177 USB 2.0 micro-B apa->USB mini apa kábel, Típus: Kábel, Hosszúság: 100 centiméter
 ár : 1 905-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kábel SATA hosszabbító apa/anya 50cm, Típus: Kábel, 1. Csatlakozó: SATA, Hosszúság: 0,5 m
 ár : 1 930-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Equip 112054 SATA táp és adatkábel 15/50cm, Típus: Átalakító/Csatlakozó, Tömeg: 0,10 kg
 ár : 2 134-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 USB 2.0 hosszabbítókábel, Hossza: 5 méter, Típus: Aktív A-A apa/anya, Árnyékolás: Duplán árnyékolt
 ár : 6 629-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Equip Kábel 119383, Típus: Kábel, 1. Csatlakozó: HDMI 2.1, 2. Csatlakozó: HDMI 2.1, Hosszúság: 5 m, Szín: Fekete
 ár : 8 700-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Standards and Certifications, UL 20276, ISO 9002, General, Bandwidth: 10.2 Gbps, 340 MHz, Meets or exceeds existing HDMI standards, Length: 15 m (50 ft.), Contacts, HDMI 19-pin male (2), Nickel-plated contacts, Molded PVC boot , D
 ár : 13 043-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!