16 port 10 100 Desktop Switch DES 1016D Technikai adatlap



Gyártó : 

D-Link / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) D-Link

  

16 port 10 100 Desktop Switch DES-1016D fotó
Click a(z) 16 port 10 100 Desktop Switch fotóra (csak illusztráció)


16 port 10 100 Desktop Switch 

DES-1016D/E








 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
7 610- Ft
9 665- Ft






Törzsvásárlói pont 96- klick





  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), D-Link kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


16 port 10 100 Desktop Switch Technikai adatok, műszaki paraméterek DES-1016D



Tech. Spec. Info : D-Link 16-port 10/100 Desktop Switch, Switching capacity 3.2 Gbps, 802.3az Energy-Efficient Ethernet support


Main type of ports
100BASE-TX Fast Ethernet

Number of ports
16

Switching capacity
3.2 Gbps

Form Factor
Desktop
Rackmountable

Housing
Metal
Fanless

MAC address
8K

Number of QoS queues per port
4

D-Link Green
802.3az Energy-Efficient Ethernet support




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2019.05.21. 18:53:39

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

16 port 10 100 Desktop Switch DES 1016D Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 16 port 10 100 Desktop Switch. DES-1016D eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  D-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  DES-1016D

16 port 10 100 Desktop Switch


16 port 10 100 Desktop Switch DES-1016D műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 7 290-Ft

 Készleten
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 9 208-Ft

 Rendelhető
 TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U egy nyomtatóhoz az USB porton keresztül csatlakozta
 ár : 12 433-Ft

 Rendelhető
 Switch TP-Link TL-SG1024D 24-port Gigabit Desktop/Rachmount Switch, 24 10/100/1000M RJ45 ports, 13-inch rack-mountable steel case
 ár : 23 228-Ft

 Rendelhető
 16 portos, gigabites Easy Smart Switch, 16 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 28 461-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100-24 24port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Külső tápegység: Igen, Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás: Igen, Switch típusa: Unmanaged, Automata MDI/MDI-X: Igen, 10G support: Ne
 ár : 40 234-Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch + 4 SFP, 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4x 1000Mbps SFP port, dlink|green 3.0, advance power saving features, 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle m
 ár : 47 269-Ft

 Rendelhető
 TP-Link Switch Vezérelhető TL-SG3216 JetStream, LAN: 16, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Bővítő portok száma: 2, Menedzselhető: Igen
 ár : 61 582-Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) 48port gigabit smart switch + 4gigabit SFP 48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4gigabit SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/
 ár : 109 626-Ft

 Rendelhető
 SR2024T - 22 Gigabites LAN port - 2 combo miniGBIC port - kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 118 110-Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12
 ár : 168 593-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 200 406-Ft

 Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!