Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE RBD52G 5HACD2HND TC Technikai adatlap



Gyártó : 

MIKROTIK / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK

  

Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual- RBD52G-5HACD2HND-TC fotó
Click a(z) Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE fotóra (csak illusztráció)


Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual- 

RBD52G-5HACD2HND-TC










 Készleten

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
20 090- Ft
25 514- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek





Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!




Törzsvásárlói pont 255- klick
  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), MIKROTIK kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Technikai adatok, műszaki paraméterek RBD52G-5HACD2HND-TC



Tech. Spec. Info : Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual-Band Vezeték nélküli router, 716MHz CPU, 128MB RAM, 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual Chain wireless integrált antenna, 5GHz 802.11an/ac Dual Chain wireless integrált antenna, USB, L4, beltéri, PSU

Típus :Vezetékes
Vezeték nélküli hálózat :a/b/g/n/ac -> Wi-Fi 5
WiFi sebesség :700 Mbps
2.4 GHz-es kapcsolat :Igen
5 GHz-es kapcsolat :Igen
LAN :5
Max. LAN sebesség :1000 Mbps
Működési hely :Beltéri
USB csatlakozó :1




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2022.05.28. 14:02:24

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE RBD52G 5HACD2HND TC Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE. RBD52G-5HACD2HND-TC eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  MIKROTIK Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  RBD52G-5HACD2HND-TC

Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual-


Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual- RBD52G-5HACD2HND-TC műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábe
 ár : 16 167-Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik hAP RouterBOARD 951Ui-2nD L4 64Mb 5x FE LAN router, Vezeték nélküli: Igen, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szabvány: 802.11b/g/n, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Vendég hozzáf
 ár : 19 507-Ft

 Rendelhető
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 27 546-Ft

 Érdeklődjön
 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 0, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 16, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 23,81 Mpps, Switching
 ár : 32 245-Ft

 Rendelhető
 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, time-based PoE, 802.3af & Pre-standar
 ár : 71 882-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG100D-08P 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch 
 ár : 97 028-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 102 375-Ft

 Érdeklődjön
 Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 ár : 104 216-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, DSL: Igen
 ár : 141 846-Ft

 Érdeklődjön
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 172 936-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!