24port Gigabit Switch IP-COM G1024D Technikai adatlap



24port Gigabit Switch IP-COM 

Bolt


Gyártó : 

IP-COM / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) IP-COM

  


24port Gigabit Switch IP-COM G1024D fotó
Click a(z) 24port Gigabit Switch IP-COM fotóra (csak illusztráció)



Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), IP-COM kínálatunk Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

  

Raktárban Készleten

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
19 140- Ft
24 308- Ft





Törzsvásárlói pont 243- klick







24port Gigabit Switch IP-COM Technikai adatok, műszaki paraméterek G1024D



Nincs Technikai specifikáció


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár 24port Gigabit Switch IP-COM G1024D
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 24port Gigabit Switch IP-COM G1024D
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2024.04.15. 18:11:16

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

24port Gigabit Switch IP-COM G1024D Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 24port Gigabit Switch IP-COM. G1024D eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  IP-COM Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  G1024D


 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
 ár : 12 268-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter, Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység.
 ár : 15 469-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 MikroTik CRS106-1C-5S 5xSFP 1xCombo port (SFP/GbE LAN) asztali Cloud Router Switch, Alap LAN csatlakozók típusa: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Összes LAN port: 5 db, Gigabit LAN: 1 db, Konzol port: RJ-45, SFP portok
 ár : 24 448-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Cisco SF100D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 16 port 10/100, Fém házas kivitel
 ár : 39 141-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 47 155-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 9 portos Pure-Gigabit managed switch. Sok szabvány támogatása: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP stb. Portonkénti bemenő / kimenő forgalom szabályozása SNMP, WEB-alapú, telnet, konzol menedzsment. 8x 10/100
 ár : 59 169-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 68 745-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 10 Port Switch TP-LINK TL-SG2210MP, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 2, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing / Switching: Layer 2, Portok szám
 ár : 95 669-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 139 764-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Annapurna Alpine AL21400 Cortex A15 CPU (4-cores, 1.4GHz per core), 1GB RAM, 13xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rack, Dual PSU
 ár : 140 856-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!