RAMCSXAD4LO24008GB
8GB DDR4 memória 2400Mhz CL17 1.2V Standard CSX ALPHA Desktop CSXAD4LO2400-8GB fotó
8GB DDR4 memória 2400Mhz
Érdeklődjön Érdeklődjön
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 236- klick
  • Standard CSX ALPHA Desktop memória
  • Méret: 8GB
  • Foglalat típusa: DDR4
  • Órajel: 2400Mhz
  • Késleltetés: CL17
Memória, CSX kínálatunk
Memória árlista
Alap, processzor, memória ÁrLista
CSX
Memória CSX
Miskolc, 2026.05.14. 18:21:22
Memória eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
8GB DDR4 memória 2400Mhz CL17 1.2V Standard CSX ALPHA termék info. Vélemény, értékelés : Memória CSXAD4LO2400-8GB
8GB DDR4 memória 2400Mhz CL17 1.2V Standard CSX ALPHA CSXAD4LO2400-8GB Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
8GB DDR4 memória 2400Mhz CL17 1.2V Standard CSX ALPHA Desktop
 Memória szabvány: DDR 4, Memória méret: 8192 MB, Memória sebesség: 2400 MHz, Időzítés: 17 CL
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Standard CSX Desktop memória, Méret: 8GB, Foglalat típusa: DDR4, Órajel: 2400Mhz, Késleltetés: CL17
 Kingston ValueRAM, Memória órajel: 3200 MHz, Memória típus: DDR4, Tárolókapacitás: 8 GB