ASUS K50IJ-SX148L15.6" laptop HD 1366x768,Color Shine,Glare,LED, Intel Pentium ASUS
90NVKA11R1D33LGC115
Gyártó :
ASUS / Notebook Asus ASUS
   Már NEM rendelhető!
2010.05.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
ASUS K50IJ SX148L15.6" aktuális ajánlatunk
ASUS K50IJ-SX148L15.6" laptop HD 1366x768,Color Shine,Glare,LED, Intel Pentium ASUS K50IJSX148L fotó
Notebook Asus, ASUS kínálatunk Notebook Asus árlista
Notebook ( laptop ) bolt árlista
ASUS K50IJ-SX148L15.6" laptop HD
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1232- klick
Tech. Spec. Info : 15.6" TFT WXGA (1366x768) LED-es háttérvilágítás, Intel Pentium Dual Core T4300 (2.1GHz,800MHz FSB,1MB L2 Cache,35W), 2GB ram (DDRII800), 250GB HDD (SATA 5400rpm), Intel GMA 4500M, DVD Super Multi Dual Layer, 1.3Mp webkamera, 802.11b\g\n WLAN, Express Gate, XP support, 6 cellás akkumulátor
Asus K50IJ
 Asus K50IJ gyártói weboldal
Műszaki adatok:
Processor Cache Memory
Intel® Core™2 Duo Processor T6500/T6400 : 2.1 GHz - 2.0 GHz, FSB 800Hz, 2M L2 Cache;
Intel® Pentium® Dual Core Processor T4200 : 2.0 GHz FSB 800MHz, 1M L2 Cache
Intel® Celeron® Processor T3000/900 : 2.2 GHz - 1.8 GHz, FSB 800MHz, 1M L2 Cache
Chipset
Mobile Intel® GL40 Express Chipset +ICH9M
Main Memory
DDR2 667/800 MHz SDRAM, 2 x SODIMM socket for expansion up to 4GB SDRAM
Display
15.6" HD (1366x768) LED backlight,Color-Shine (Glare-type),Asus Splendid Video Intelligent Technology
Video Graphics Memory
Embedded Intel® GMA X4500M
Hard Drive
Up to 320GB, 5400rpm
Optical Drive
5.25" , 12.7mm
DVD Super Multi
Card Reader
3 in 1 card reader, SD,MMC,MS
Video Camera
1.3 Mega Pixel web camera
Fax/Modem/LAN/WLAN
Integrated 802.11a/b/g/n
10/100/1000 Base T
LED Status Indicator
Power-on/Suspend
Battery Charging/full/low
Storage device access
Capital / Scroll / Number Lock
Wireless on status indicator
Interface
1 x Microphone-in jack
1 x Headphone-out jack
1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor
4 x USB 2.0 ports
1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
Hot Keys
Function Keys:
Fn+F1 Suspend switch
Fn+F2 WLAN switch
Fn+F5 Brightness down
Fn+F6 Brightness up
Fn+F7 LCD on/off
Fn+F8 LCD/CRT switch display
Fn+F10 Volume on/mute
Fn+F11 Volume down
Fn+F12 Volume up
Fn+Ins Numeric Key Pad on/off
Fn+Del Scroll Lock on/off
Fn+Space Power 4Gear
Fn+C Splendid
Audio
Built-in Azalia compliant audio chip, with 3D effect full duplex
Built-in speaker and microphone
Altec Lansing® co-brand speakers
SRS Premium Sound
Support Audio Jack Detect for Vista Basic Logo
Support Audio CODEC criteria for Vista Premium Logo
Keyboard
19mm full size 88 Key with MS Windows function keys
Battery Pack Life
6 cells: 2900/2200 mAh
AC Adapter
Output: 19 V DC, 3.42 A, 65W