Cisco RV082 Vezetékes 8 10 100Mbps LAN, 2


Cisco RV082 Vezetékes 8 10 100Mbps LAN, 2 WAN VPN router vásárlás RV082-EU



Cisco RV082 Vezetékes 8 10 100Mbps LAN, 2 WAN VPN router RV082-EU fotó
Vásároljon Cisco RV082 Vezetékes -t a Klick Computer web-boltban! Remek ár, hozzáértő kiszolgálás, 3 hónap ingyenes támogatás.  A fotó csak illusztráció.

  • Kábel/DSL VPN Router
  • 2 WAN port
  • 8 portos switch
  • 100 VPN csatorna
  • SPI tűzfal
  • fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított “virtuális magánhálózat” (Virtual Private Network). Használható pl.: egy cég két telephelye vagy a cég székhelye és a távmunkát végzo munkatárs lakhelye közötti biztonságos kapcsolat kiépítésére. Az eszköz két WAN porttal rendelkezik és két -független
  • kábelnet vagy ADSL kapcsolattal használható. Ez egyrészt az internetkapcsolat meglétét biztosítja (redundancia)
  • másrészt a router “Load Ballancing” (terhelés elosztás) funkciója lehetové teszi mindkét kapcsolat egyideju felhasználását az igényeknek megfeleloen.
90nap garancia






Cisco RV082 Vezetékes 8

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
138 970- Ft
176 492- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1764- klick

RV082-EU

 / 

Cisco

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco RV082 Vezetékes 8 10 100Mbps LAN, 2 WAN VPN router

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 8 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított “virtuális magánhálózat” (Virtual Priv
 ár : 176 492 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-50 48port GbE LAN 2x GbE SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 283 515 Ft

 Érdeklődjön
 4 WAN portos + 1 LAN portos Enterprise Router Kicsi és közepes irodai illetve internet kávézokba. Támogatja a portok tükrözéset, a forgalom beállítását külön-külön minden egyes portra. Elsőrendű csatornákat forrás szerint vagy cél
 ár : 15 583 Ft

 Érdeklődjön
 Otthoni :Igen, Irodai :Igen, Gigabit Mbps LAN :4 db, QoS :Igen, Gigabit Mbps WAN :1 db
 ár : 83 083 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen
 ár : 70 879 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 82 995 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco RV130 Vezetékes Gigabit VPN router, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, Gigabit LAN: 4 db, Gigabit WAN: 1 db, IPv6: Igen, 4G (LTE): Igen
 ár : 33 414 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 45 936 Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 74 689 Ft

 Érdeklődjön
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 47 320 Ft

 Rendelhető
 CISCO Switch 48x1000Mbps+2x1000Mbps/SFP+2SFP Menedzselt L3, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 4, VLANs: 256
 ár : 403 111 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch + 4 SFP, 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4x 1000Mbps SFP port, dlink|green 3.0, advance power saving features, 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle m
 ár : 44 094 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



Cisco  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco

 »  Cisco RV082 Vezetékes 8 10/100Mbps LAN, 2 WAN VPN router

Új       176491.90-Ft Ár érvényes max 2020-06-08-ig

Gyártó :  Cisco   Azonosító : RV082-EU : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 8 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított “virtuális magánhálózat” (Virtual Private Network). Használható pl.: egy cég két telephelye vagy a cég székhelye és a távmunkát végzo munkatárs lakhelye közötti biztonságos kapcsolat kiépítésére. Az eszköz két WAN porttal rendelkezik és két -független- kábelnet vagy ADSL kapcsolattal használható. Ez egyrészt az internetkapcsolat meglétét biztosítja (redundancia), másrészt a router “Load Ballancing” (terhelés elosztás) funkciója lehetové teszi mindkét kapcsolat egyideju felhasználását az igényeknek megfeleloen.
Minőség:4 Értékelés:1










Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!