HP 2530-8G Switch


HP 2530-8G Switch vásárlás J9777A



HP 2530-8G Switch J9777A fotó
Vásároljon HP 2530-8G Switch -t a Klick Computer web-boltban - olcsó HP ár.   fotó (csak illusztráció)

  • HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class
  • fully managed
  • Layer 2 edge switches delivering cost-effective
  • reliable
  • and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks
  • these Gigabit E
Élettartam garancia






HP 2530-8G Switch

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
97 330- Ft
123 609- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1236- klick

J9777A

 / 

HP

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) HP
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.07.15. 18:26:18

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


HP 2530-8G Switch

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 Aruba 2530 48port GbE LAN 4xSFP medzselhető Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing/Switching: Layer 2, Portok száma: 48, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 77,30 Mpps, Switching kapacitás: 104,0
 ár : 255 194 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 277 241 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch, Kapcsoló réteg: L3, Console port: RJ-45, DC-bemeneti jackdugó: Igen, Termék színe: Fehér, Processzor: QCA8511-AL1C, Belső memória: 128 MB, Flash memória:
 ár : 47 511 Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 123 609 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SFE500 24 LAN 10/100Mbps, menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Bővítőhely: 2 combo Gigabit, 2 2 1G/5G SFP, Stackelhető: Igen
 ár : 163 093 Ft

 Érdeklődjön
 5 portos Multi-Wan router kis és közepes vállalkozások számára, 4 konfigurálható WAN/LAN port, 400 Mhz-es hálózati processzor, terheléselosztás, fejlett tűzfal, port sávszélesség-vezérlése, port tükrözése, DDNS, UPnP, VPN pass-thr
 ár : 21 717 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG100D-08 8 LAN 10/100/1000Mbps asztali switch, SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 32 398 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router, dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5, POE in, 1x USB3.0
 ár : 61 227 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen
 ár : 66 319 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-48PP 48port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető Full PoE rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, POE támogatás: Igen
 ár : 373 647 Ft

 Érdeklődjön
 CISCO Switch 48x1000Mbps+2x1000Mbps/SFP+2SFP Menedzselt L3, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 4, VLANs: 256
 ár : 361 391 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik RB951G-2HnD L4 128Mb 5x GE LAN router, Frekvencia: 2.4 Ghz, Sebesség: 1000,
 ár : 27 407 Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u,
 ár : 37 846 Ft

 Rendelhető
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 48 489 Ft

 Rendelhető
 TP-Link TL-SG1016D 16port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP
 ár : 19 482 Ft

 Rendelhető
 HP 1810 Switch is ?smart? web-managed, fixed-configuration Gigabit and Fast Ethernet Layer 2 switches designed for small businesses looking for key features in an easy-to-administer solution. The HP 1810-24G v2 Switch comes with 2
 ár : 101 308 Ft

 Érdeklődjön
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 20 752 Ft

 Rendelhető
 Otthoni :Igen, Irodai :Igen, Gigabit Mbps LAN :4 db, QoS :Igen, Gigabit Mbps WAN :1 db
 ár : 77 711 Ft

 Érdeklődjön
 TP-Link TL-SG105 5port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 5, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 7,40 Mpps
 ár : 5 677 Ft

 Rendelhető
 DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
 ár : 58 420 Ft

 Érdeklődjön
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km
 ár : 14 478 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



HP  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) HP

 »  HP 2530-8G Switch

Új       123609.10-Ft
Gyártó :  HP   Azonosító : J9777A : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these Gigabit E
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!