Regisztráljon, hogy ár-változás esetén árfigyelő értesítést kapjon mailben!
HP EliteDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 2007- klick
NPR5-MAR02220
HP / refurbished laptop, PC HP
Refurbished laptop, PC ÁrLista
Eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviseletek támogatásával.
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 10:23:47
HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB Win11P HP EliteDesk 800 G6 DM árgép
 HP ProDesk 600 G2 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 530, Operáci
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics
 HP EliteDesk 800 G2 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500 (6M Cache, 3.20 GHz up to 3.60 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics
 HP EliteDesk 800 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphic
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 7500T (6M Cache, 2.70 GHz up to 3.30 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics
 HP ProDesk 600 G3 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i3 7100 (3M Cache, 3.90 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Wi
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel HD Grap
 HP EliteDesk 800 G4 (i5-8500T, 8GB RAM, 256GB SSD) Win 11 Pro
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 HP EliteDesk 800 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i3 9300 (8M Cache, 3.70 GHz up to 4.30 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630,
 HP EliteDesk 800 G4 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 8500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Gr
 HP ProDesk 400 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Gra
 HP EliteDesk 800 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD
 HP EliteDesk 800 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD G
 HP EliteDesk 800 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630,
 HP ProBook 650 G5 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920 x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 8265U (6M Cache, 1.60 GHz up to 3.90 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB S
 HP EliteDesk 800 G6 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 63