HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB Win11P HP NPR5 MAR02220 Technikai adatlap
HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB Win11P HP
Bolt
Gyártó :
HP / refurbished laptop, PC HP
HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB Win11P HP NPR5-MAR02220 fotó
refurbished laptop, PC, HP kínálatunk refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC bolt árlista
HP EliteDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 2007- klick
Tech. Spec. Info : HP EliteDesk 800 G6 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 11 Professional 64-bit, Termék állapota: Nagyon jó
Termék állapota :Nagyon jó
Processzor :Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz)
Memória :16GB DDR4
Háttértár :256GB SSD PCIe
VGA Típus :Intel UHD Graphics 630
Operációs rendszer :Windows 11 Professional 64-bit
VGA 15-pin (D-SUB) Port :Nincs
HDMI Port :Nincs
DisplayPort :Van
DVI Port :Nincs
PCI Express x16 slot :Nincs
PCI Express x4 slot :Nincs
PCI Express x1 slot :Nincs
USB Type-C :Van
USB 3.1 port :6x USB 3.1 port
Soros (COM) port :Nincs
WiFi :Nincs
Optikai meghajtó :Meghajtó nélkül
Memóriakártya olvasó :Nincs
PC ház kialakítása :Desktop Mini
Szín :Fekete
Gyártó :HP
Adatok, rövid leírás, ár HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB NPR5-MAR02220
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 10:23:47
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Gyártó :  HP refurbished laptop, PC  NPR5-MAR02220
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 7500T (6M Cache, 2.70 GHz up to 3.30 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP EliteDesk 800 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i3 9300 (8M Cache, 3.70 GHz up to 4.30 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 1
 HP EliteDesk 705 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: AMD Ryzen 5 3400GE (4M Cache, 3.30 GHz up to 4.00 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: AMD Radeon RX Vega 11, Operációs rendszer:
 Fujitsu Esprimo Q958 Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows
 HP EliteDesk 800 G6 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500T (12M Cache, 2.30 GHz up to 3.80 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer
 HP ProDesk 400 G6 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10400T (12M Cache, 2.00 GHz up to 3.60 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer:
 HP EliteBook 840 G7 Refurbished Notebook, Kijelző: 14.0 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 10310U (6M Cache, 1.70 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel U
 Dell Latitude 3510 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 10310U (6M Cache, 1.70 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UH
 Dell Latitude 3520 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 1135G7 (8M Cache, 2.40 GHz up to 4.20 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel Ir
 Dell Latitude 7520 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920x1080) Matt-érintős, Processzor: Intel Core i5 1145G7 (8M Cache, 2.60 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típ