Bolt-NPR5-MAR02220
HP EliteDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 2007- klick
  • HP EliteDesk 800 G6 DM Refurbished Asztali PC
  • Processzor: Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz)
  • Memória: 16GB DDR4
  • Háttértár: 256GB SSD PCIe
  • VGA Típus: Intel UHD Graphics 630
  • Operációs rendszer: Windows 11 Professional 64-bit
  • Termék állapota: Nagyon jó
  • Mi az a Refurbished?
refurbished laptop, PC, HP kínálatunk
refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC ÁrLista
HP
refurbished laptop, PC HP
Miskolc, 2026.05.13. 10:23:47
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
HP EliteDesk felújított számítógép i5-10500 16GB 256GB Win11P HP EliteDesk 800 G6 DM
 HP EliteDesk 800 G4 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 8500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP EliteDesk 800 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendsze
 HP EliteDesk 800 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendsz
 HP EliteDesk 800 G4 TWR Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i7 8700 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11 Profes
 HP EliteDesk 800 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 1
 HP EliteDesk 800 G4 TWR Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i7 8700 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típus: AMD Radeon R7 430 2GB, Operációs rendszer: Windows