Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI LM22 B200S Technikai adatlap
Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI
Bolt
Gyártó :
Dahua / Monitor Dahua
   Már NEM rendelhető!
2024.03.25 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Monitor 21,5" FullHD aktuális ajánlatunk
Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI LM22-B200S fotó
Click a(z) Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI fotóra (csak illusztráció)
Monitor, Dahua kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 21 5" FullHD
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 304- klick
Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI Technikai adatok, műszaki paraméterek LM22-B200S
Nincs Technikai specifikáció
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 21 5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LM22-B200S
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 21 5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LM22-B200S
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2024.03.25. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 21,5" FullHD 1920x1080 16:9 60Hz LED VGA HDMI. LM22-B200S eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  Dahua Monitor  LM22-B200S
 Acer monitor, MÉRET: 23.8, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 4ms (VRB), CSATLAKOZÁS: HDMI - VGA, FRISSÍTÉS: 100Hz
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kijelző: 27 LED IPS, Felbontás: 1920x1080, Képarány: 16:9, Fényerő: 250 cd/m2, Kontraszt: 1000:1 Betekintési szög: 178° / 178°, Válaszidő: 5 ms, Csatlakozó(k): D-Sub, HDMI, DisplayPort, Alap szín: Fekete, 2x2W hangszórók
 Acer monitor, Képarány 16:9, Felbontás 1920x1080, Kijelző méret 23,8, Képminőség Full HD, Kijelző típusa LED, Panel típusa VA, Képfrissítés 200 Hz, Válaszidő 2 ms, Kontrasztarány 100M:1, Fényerő 300 cd/m2, Ívelt kialakítás nincs,