Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 GENIUS 31320003400 Technikai adatlap



Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 

Bolt


Gyártó : 

GENIUS / Billentyűzet GENIUS

  


Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 GENIUS-31320003400 fotó
Click a(z) Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 fotóra (csak illusztráció)



Billentyűzet, GENIUS kínálatunk Billentyűzet árlista

Billentyűzet, egér ( mouse ) bolt árlista

  

Numerikus billentyűzet vezeték nélküli

Raktárban Készleten

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
2 950- Ft
3 747- Ft





Törzsvásárlói pont 37- klick







Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 Technikai adatok, műszaki paraméterek GENIUS-31320003400



Nincs Technikai specifikáció


keyboard eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 GENIUS-31320003400
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 GENIUS-31320003400
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.10.21. 4:01:18

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000 GENIUS 31320003400 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Numerikus billentyűzet vezeték nélküli Genius Numpad 1000. GENIUS-31320003400 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  GENIUS Billentyűzet  GENIUS-31320003400


 Billentyűzet Refurbished 101 Gombos Magyar USB fekete Keyboard, Kiosztás: Magyar 101 Gombos, Gombok száma: 101, Csatlakozó: USB, Vezetékes: Igen, Numerikus billentyűzet: Igen, Szín: Fekete
 ár : 800-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Everest Billentyűzet - KB-2030 (N-key, USB, fekete, magyar)
 ár : 1 842-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Genius SlimStar Q200 billentyűzet, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, Alap szín: Fekete, Nyelv: Magyar, Numerikus billentyűzet: Igen, Billentyűzet világítás: Nem
 ár : 2 553-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Csatlakozók: USB, Layout (HU/US/…): HU
 ár : 3 378-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Genius SlimStar M200 billentyűzet, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, Alap szín: Fekete, Numerikus billentyűzet: Igen
 ár : 3 734-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Genius Billentyűzet Scorpion K215, Kapcsolat: Vezetékes, Csatolófelület: USB, Gombok típusa: Membrán, Szín: Fekete, Multimédia: Igen, Háttérvilágítás: Igen, Csepp álló: Igen
 ár : 4 724-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Billentyűzet USB Dell KB216 Black Multimediás magyar KEYBUSBKB216, Csatlakozó: USB, Vezetékes: Igen, Szín: Fekete, Kiosztás: Magyar, Multimédiás: Igen
 ár : 6 363-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Billentyűzet Gamer USB Multimédia Fekete Spirit of Gamer PRO-K5, Kapcsolat: Vezetékes, Csatolófelület: USB, Gombok típusa: Fél-Mechanikus, Szín: Fekete, Trackball: Nem, TouchPad: Nem, Multimédia: Igen, Beépített akkumulátor: Nem,
 ár : 7 899-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech Wireless Combo MK270, Billentyűzet + egér, 2.4 GHz wireless, Logitech Unifying vevőegység, 8db gyorsbillentyű, cseppálló, hosszú elemélettartam, Hatótávolság (max.): 10,00 m, Multimédia gombok: Igen
 ár : 11 417-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű ESSELTE Fashion fekete, Típus: Billentyűzethez, Töltőanyag: Gél, Borítás: Textil, Szín: Fekete, Termék méretei: 20 x 490 x 95 mm
 ár : 20 003-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!