Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz POE 48 24W Technikai adatlap
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz
Bolt
Gyártó :
Ubiquiti / Wireless (rádiós hálózat) Ubiquiti
   Már NEM rendelhető!
2023.03.22 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Tápegység 48V 0,5A aktuális ajánlatunk
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz POE-48-24W fotó
Click a(z) Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz fotóra (csak illusztráció)
Wireless (rádiós hálózat), Ubiquiti kínálatunk Wireless (rádiós hálózat) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista
Tápegység 48V 0 5A
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 74- klick
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz Technikai adatok, műszaki paraméterek POE-48-24W
Tech. Spec. Info : Ubiquiti PoE Injector adapter - POE-48-24W, Feszültség: 48V, Beviteli feszültség: 90 - 260 V, Bemeneti frekvencia: 47 - 63 Hz
Műszaki adatok:
Feszültség :48V
Beviteli feszültség :90 - 260 V
Bemeneti frekvencia :47 - 63 Hz
WLAN eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan POE-48-24W
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan POE-48-24W
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2023.03.22. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz. POE-48-24W eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  Ubiquiti Wireless (rádiós hálózat)  POE-48-24W
 TP-Link Archer C20 v2 AC750 Dual-Band 4port FE Router, Típus: Vezeték nélküli, Vezeték nélküli hálózat: a/b/g/n/ac, WiFi sebesség: 750 Mbps, 2.4 GHz-es kapcsolat: Igen, 5 GHz-es kapcsolat: Igen, LAN: 4, Max. LAN sebesség: 100 Mbps
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 TP-Link RE300 AC1200 Mesh Wi-Fi Range Extender, Átviteli sebesség: 2.4 GHz 300 Mbps, Átviteli sebesség: 5GHz 867 Mbps, Hálózati szabvány: 802.11ac/a/b/g/n, Átviteli frekvencia: 2.4 GHz/5 GHz
 TP-LINK RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender, AC1200 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, MediaTek, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, LED on/off button, power on/
 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCI Express Adapter, Csatoló típusa: PCI Express, Hálózati szabvány: 802.11 a/b/g/n/ax, Átviteli frekvencia: 2.4 GHz/5 GHz, Átviteli sebesség: 2.4GHz(Mbps) 574, Átviteli sebesség: 5GHz (Mbps) 2402, Biz
 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual Chain wireless with integrated antenna, RouterOS L4
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 U6-Lite - Ubiquiti UniFi 6 Lite access point, 802.11ax, beltéri, dobozos, (táp nélkül) Maximális adatátviteli sebesség: 1500 Mbit/s - Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): 300 Mbit/s - Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz)