POE-48-24W
Már NEM rendelhető!
2023.03.22 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Tápegység 48V 0,5A aktuális ajánlatunk
Vélemény, info a Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott ( POE-48-24W ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: POE-48-24W   Wireless (rádiós hálózat) Gyártó : Ubiquiti
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott termék Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott termék
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott termék POE-48-24W fotó
A fotó csak illusztráció!
Tápegység 48V 0 5A
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 74- klick
Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan porttal
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
Wireless (rádiós hálózat), Ubiquiti kínálatunk
Wireless (rádiós hálózat) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés
Ubiquiti eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan porttal POE-48-24W Technikai specifikáció, adatlap
Tápegység 48V 0 5A POE Ubiquiti Lan porttal POE-48-24W Vásárlás, rövid leírás, ár
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott termék  használati tapasztalatok
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
Tápegység 48V 0,5A POE Ubiquiti Lan porttal hálózati eszközökhöz - Már nem forgalmazott termék POE-48-24W vélemény, értékelések, linkek és további ajánlataink
 Tápegység 24V 0,5A POE Ubiquiti 100MB Lan porttal, Feszültség: 24 V, Beviteli feszültség: 90 - 260 V, Bemeneti frekvencia: 47 - 63 Hz, Tömeg: 99,4 g, Méret: 84 x 87 x 29,2 mm