Bolt-LS27F320GAUXEN
Monitor 27" LED HDMI Samsung S32GF LS27F320GAUXEN fotó
Vásároljon Monitor 27" LED -t a Klick Computer web-boltban! Remek ár, hozzáértő kiszolgálás, 3 hónap ingyenes támogatás.  A fotó csak illusztráció.
Monitor 27" LED HDMI
Raktárban | Készleten
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 466- klick
Monitor, SAMSUNG kínálatunk
Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) ÁrLista
SAMSUNG
Monitor SAMSUNG
Miskolc, 2026.05.13. 18:44:35
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Monitor 27" LED HDMI Samsung S32GF termék info. Vélemény, értékelés : Monitor LS27F320GAUXEN
Monitor 27" LED HDMI Samsung S32GF LS27F320GAUXEN Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Monitor 27" LED HDMI Samsung S32GF
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 AOC AG346UCD ívelt OLED gaming monitor, Ívelt képernyő: 1800 R, Panel típus: OLED, Képátló: 34, Felbontás: 3440 x 1440, Válaszidő: 0,03 ms, Képfrissítési frekvencia: 175 Hz, HDR (High Dynamic Range): Igen, Display Port: Igen
 Asus monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - VGA - Audio, FRISSÍTÉS: 120Hz
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Ívelt: Igen, Panel típus: VA, Képátló: 27, Felbontás: 2560 x 1440, Fényerő: 250 lumen, Válaszidő: 1,00 ms, Képfrissítési frekvencia: 180 Hz, Display Port: Igen, Egyéb csatlakozók: 2xHDMI + DisplayPort
3év garancia Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt
Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
SAMSUNG  »  Monitor SAMSUNG