E7450-REF-02
Már NEM rendelhető!
2019.09.04 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Dell Latitude E7450 aktuális ajánlatunk
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: E7450-REF-02   refurbished laptop, PC Gyártó : DELL
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB mSATA SSD W10P refurb.
  • Dell Latitude E7450 Refurbished Notebook
  • Processzor: Intel Core i5 5300U (3M Cache, 2.30 GHz up to 2.90 GHz)
  • Kijelző: 14.0" FHD (1920 x1080) Matt
  • Memória: 8GB SO-DIMM DDR3
  • Háttértároló: 256GB mSATA SSD
  • VGA Típus: Intel HD Graphics 5500
  • Operációs rendszer: Windows 10 Professional 64-bit
  • Refurbished kategória: B+
  • Akkumulátor élettartam: 70+ perc
  • Mi az a Refurbished?
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB mSATA SSD W10P refurb. E7450-REF-02 fotó
A fotó csak illusztráció!
Dell Latitude E7450 notebook
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1428- klick
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
refurbished laptop, PC, DELL kínálatunk
refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC ÁrLista
Garancia, driver letöltés
DELL eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB E7450-REF-02 Technikai specifikáció, adatlap
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB E7450-REF-02 Vásárlás, rövid leírás, ár
Dell Latitude E7450 notebook i5 5300U 8GB 256GB mSATA SSD W10P refurb.  használati tapasztalatok
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
 Dell Optiplex 7090 Micro Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 11500T (12M Cache, 1.50 GHz up to 3.90 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendsz
3-6 nap Rendelhető
 Dell Latitude 7420 Refurbished Notebook, Kijelző: 14.0 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 1145G7 (8M Cache, 2.60 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel Iri
3-6 nap Rendelhető
 Dell Latitude 7420 Refurbished Notebook, Kijelző: 14.0 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 1145G7 (8M Cache, 2.60 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel Ir
 Dell Latitude 3520 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 1135G7 (8M Cache, 2.40 GHz up to 4.20 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel Ir
 Dell Optiplex 5090 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11
 Dell Latitude 5410 Refurbished Notebook, Kijelző: 14.0 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 10210U (6M Cache, 1.60 GHz up to 4.20 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UH