CSXA-LO-800-2G-HASZ
Már NEM rendelhető!
2021.03.26 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
2GB DDR2 memória aktuális ajánlatunk
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: CSXA-LO-800-2G-HASZ   Memória Gyártó : CSX
A fotó csak illusztráció!
2GB DDR2 memória 800Mhz
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 38- klick
2GB DDR2 memória 800Mhz 64x8 CL5 CSX ALPHA
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
Memória, CSX kínálatunk
Memória árlista
Alap, processzor, memória ÁrLista
Garancia, driver letöltés
CSX eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
2GB DDR2 memória 800Mhz 64x8 CL5 CSX ALPHA CSXA-LO-800-2G-HASZ Technikai specifikáció, adatlap
2GB DDR2 memória 800Mhz 64x8 CL5 CSX ALPHA CSXA-LO-800-2G-HASZ Vásárlás, rövid leírás, ár
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
 CSX Notebook SODIMM memória, DDR2, Memória sebessége: 800 MHz, Memória mérete: 4096 MB
1-6 hét rendelhető Érdeklődjön
 Memória foglalat: Notebook DDR 3, Kapacitás: 4,00 GB, Órajel: 1600 MHz, Időzítés (CL): 11,0
3-6 nap Rendelhető
 2GB DDR2 memória 667Mhz Hynix Standard Desktop használt, Méret: 2GB, Típus: DDR2 667MHz, Model: UDIMM, Szervezés: 256Mx64 240Pin DIMM, Feszültség: 1,8V, Gyártó: Hynix, Gyártói cikkszám: HYMP125U64CP8-Y5
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 CSX ALPHA Desktop Standard memória, Foglalat: DDR2, Órajel: 667 MHz, Memória mérete: 1024 MB
1-6 hét rendelhető Érdeklődjön
 16GB notebook memória DDR4 2Rx8 Kingston, Irodai: Igen, Memória foglalat: Notebook DDR 4, Kapacitás: 16,00 GB, Órajel: 3200 MHz, Időzítés (CL): 22,0
 32GB memória DDR4 3600MHz, Kit of 2, Kingston FURY Beast Black KF436C18BBK2/32, Memória foglalat: DDR 4, Kapacitás: 32 GB, Órajel: 3600 MHz, Időzítés (CL): 18,0
3-6 nap Rendelhető
 Memória foglalat:DDR-II,Kapacitás:4,00 GB,Csomag tartalma:2db 2GB-os modul,Órajel:667 MHz Memória foglalat:DDR-II,Kapacitás:4,00 GB,Csomag tartalma:2db 2GB-os modul,Órajel:667 MHz
 Kingston FURY Impact, Memória órajel: 3200 MHz, Memória típus: DDR4, Tárolókapacitás: 64 GB
 Kingston FURY Beast Black, Memória órajel: 5600 MHz, Memória típus: DDR5, Tárolókapacitás: 32 GB