Bolt-NBLKK1002ME
Notebook rögzítő kábel kulcsos - laptop kábelzár lakattal 1,8M Ezüst NBLKK1002ME fotó
Notebook rögzítő kábel kulcsos
Raktárban | Készleten
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 14- klick
  • Kulcsos notebook rögzítő zár
  • Eszköz típusa: Notebook-zár
  • Zártípus: Kensington zár
  • Kábelhossz: 1.8 m
  • Anyag: Metál
  • Szín: Ezüst
Notebook kiegészítő, nedis kínálatunk
Notebook kiegészítő árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő ÁrLista
nedis
Notebook kiegészítő nedis
Miskolc, 2026.05.14. 7:07:25
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Notebook rögzítő kábel kulcsos - laptop kábelzár lakattal 1,8M Ezüst
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Port Design kábelzár, Típus: Noble Wedge, Kábelhossz: 1,5m, 2 kulcs mellékelve, Méret: 1550x11x21 mm, Súly: 164.00 g
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Conceptronic Notebook Kábelzár - CNBCOMLOCK18 (Számzáras, 1,8m)
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Inter-Tech Argus PD-2100 USB-C 5V/9V/12V/15V/20 V Max. áramerőssség : 5 A Max. teljesítmény : 100 W
 Asus 19V 4.74A (90W) 4.5x3.0mm center-pin töltő
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 DeepCool Notebook Hűtőpad 15,6-ig MULTI CORE X6, Típus: Notebook Hűtőpad, Méret: 15,6 coll, Állítható: Igen, Anyag: Műanyag és fém, Szín: Fekete, USB 5V kimenet: Igen