15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már MOBMODABERD156BLUE Technikai adatlap
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már
Bolt
Gyártó :
ModeCom / Notebook táska ModeCom
   Már NEM rendelhető!
2018.12.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
15.6" Notebook táska aktuális ajánlatunk
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már MOBMODABERD156BLUE fotó
Click a(z) 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már fotóra (csak illusztráció)
Notebook táska, ModeCom kínálatunk Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő bolt árlista
15.6" Notebook táska vízhatlan
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 81- klick
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már Technikai adatok, műszaki paraméterek MOBMODABERD156BLUE
Tech. Spec. Info : 15,6" Notebook Táska vízhatlan kék ModeCom Aberdeen, Alkalmazhatóság: Notebook, Szín: Kék, Típus: Táska, Méret: 15,6 coll, Billentyűzet: Nem
Műszaki adatok:
Alkalmazhatóság :Notebook
Szín :Kék
Típus :Táska
Méret :15,6 coll
Billentyűzet :Nem
Adatok, rövid leírás, ár 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE MOBMODABERD156BLUE
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE MOBMODABERD156BLUE
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2018.12.03. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már. MOBMODABERD156BLUE eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  ModeCom Notebook táska  MOBMODABERD156BLUE
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Rózsaszín , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Lenovo T210 15,6 laptop táska, Típus: Válltáska, Méret: 15,6 , Szín: Kék, Anyag: Poliészter
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 RivaCase 5226 Sleeve Laptop táska 15,6 Fekete, Típus: Kézitáska, Méret Coll: 15,6, Külső Méret: 275x385x25mm, Belső méret: 265x375x25mm, Szín: Fekete
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Gyártó: DICOTA, Típus: Aktatáska, Szín: Sárga, Anyag: 300Dx300D Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 360 x 260 x 35 mm, Anyag információ: Puhafedeles, Max.laptop méret: 350 x 245 x 30 mm
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 RivaCase 8027 Regent Laptop táska 14 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 14 , Külső Méret: 370x280x45mm, Szín: Fekete
 15,6 laptop hátitáska Lenovo ThinkPad Basic Backpack, Szín: Fekete, Max. kompatibilis képernyőméret: 15,6", Notebook rekesz: Igen
 15,6 laptop hátizsák, Kompatiblis: 15.6, Méret: 375.6 x 253.4 x 22.7 mm, Szín: Fekete/Piros, Súly: 700 g, Márka: Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515, Típus: Hátizsák, Egyéb: Vízálló, Különálló párnázott laptop reke