Bolt-MOBMODABERD156BLUE
Már NEM rendelhető!
2018.12.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
15.6" Notebook táska aktuális ajánlatunk
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék MOBMODABERD156BLUE fotó
Vásároljon 15.6" Notebook táska -t a Klick Computer web-boltban! Remek ár, hozzáértő kiszolgálás, 3 hónap ingyenes támogatás.  A fotó csak illusztráció.
15.6" Notebook táska vízhatlan
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 81- klick
Notebook táska, ModeCom kínálatunk
Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő ÁrLista
ModeCom
Notebook táska ModeCom
Miskolc, 2018.12.03. 0:00:00
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már termék info. Vélemény, értékelés : Notebook táska MOBMODABERD156BLUE
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már MOBMODABERD156BLUE Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Piros , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 15,6 laptop táska, Kompatiblis: 15.6, Méret: 362 x 22 x 250 mm, Szín: Fekete, Súly: 500 g, Márka: Lenovo, Típus: Notebook táska
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Sötétkék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
 RivaCase 8027 Regent Laptop táska 14 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 14 , Külső Méret: 370x280x45mm, Szín: Fekete
 Notebook táska ModeCom 17 - Mark vállpánt fekete/piros külön rekeszek
garancia Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt
Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
ModeCom  »  Notebook táska ModeCom