MOBMODABERD156BLUE
Már NEM rendelhető!
2018.12.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
15.6" Notebook táska aktuális ajánlatunk
Vélemény, info a 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék ( MOBMODABERD156BLUE ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: MOBMODABERD156BLUE   Notebook táska Gyártó : ModeCom
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék MOBMODABERD156BLUE fotó
A fotó csak illusztráció!
15.6" Notebook táska vízhatlan
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 81- klick
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE -
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
Notebook táska, ModeCom kínálatunk
Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő ÁrLista
Garancia, driver letöltés
ModeCom eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - MOBMODABERD156BLUE Technikai specifikáció, adatlap
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - MOBMODABERD156BLUE Vásárlás, rövid leírás, ár
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék  használati tapasztalatok
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már nem forgalmazott termék MOBMODABERD156BLUE vélemény, értékelések, linkek és további ajánlataink
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Piros , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 15,6 laptop táska, Kompatiblis: 15.6, Méret: 362 x 22 x 250 mm, Szín: Fekete, Súly: 500 g, Márka: Lenovo, Típus: Notebook táska
3-6 nap Rendelhető
1-6 hét rendelhető Érdeklődjön
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Sötétkék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
3-6 nap Rendelhető
 RivaCase 8027 Regent Laptop táska 14 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 14 , Külső Méret: 370x280x45mm, Szín: Fekete