15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már MOBMODABERD156BLUE Technikai adatlap
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már
Bolt
Gyártó :
ModeCom / Notebook táska ModeCom
   Már NEM rendelhető!
2018.12.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
15.6" Notebook táska aktuális ajánlatunk
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már MOBMODABERD156BLUE fotó
Click a(z) 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már fotóra (csak illusztráció)
Notebook táska, ModeCom kínálatunk Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő bolt árlista
15.6" Notebook táska vízhatlan
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 81- klick
15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már Technikai adatok, műszaki paraméterek MOBMODABERD156BLUE
Tech. Spec. Info : 15,6" Notebook Táska vízhatlan kék ModeCom Aberdeen, Alkalmazhatóság: Notebook, Szín: Kék, Típus: Táska, Méret: 15,6 coll, Billentyűzet: Nem
Műszaki adatok:
Alkalmazhatóság :Notebook
Szín :Kék
Típus :Táska
Méret :15,6 coll
Billentyűzet :Nem
Adatok, rövid leírás, ár 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE MOBMODABERD156BLUE
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE MOBMODABERD156BLUE
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2018.12.03. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : 15.6" Notebook táska vízhatlan ModeCom ABERDEEN BLUE - Már. MOBMODABERD156BLUE eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  ModeCom Notebook táska  MOBMODABERD156BLUE
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Kék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Sötétkék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
 Hama 101740 TORTUGA 15,6 fekete notebook táska, Anyag: Poliészter, Alap szín: Fekete, Méretek: 430 mm x 340 mm x 60 mm, Súly: 292 gramm, Belső méret (sz x mé x ma): 384 x 40 x 285, Formátum: Aktatáska, Táska kompatibilitás: 15&
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Rózsaszín , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Gyártó: DICOTA, Típus: Notebook táska, Szín: Piros, Anyag: 300D rPET Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 370 x 35 x 275 mm / 14.57 x 1.38 x 10.83 inch, Anyag információ: 300D rPET Polyester, Max.lapto