15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 fotó
Vásároljon 15" notebook táska -t a Klick Computer web-boltban! Remek ár, hozzáértő kiszolgálás, 3 hónap ingyenes támogatás.  A fotó csak illusztráció.
15" notebook táska Dell
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 84- klick
  • 15" laptop táska Dell Essential Briefcase 15
  • Eszköz kompatibilitás: 15.6" notebook
  • Védelmi jellemzők: Fröccsenésálló
  • Hordozó fogantyú: Igen
  • Extra első zseb: Igen
  • Laptop
Notebook táska, DELL kínálatunk
Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő ÁrLista
DELL
Notebook táska DELL
  Klick Computer : Dell Regisztrált Partner : Dell Registered Partner
Miskolc, 2024.08.29. 16:19:40
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete termék info. Vélemény, értékelés : Notebook táska CASEESSBRIEF15
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete
 Gyártó: DICOTA, Típus: Notebook táska, Szín: Piros, Anyag: 300D rPET Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 370 x 35 x 275 mm / 14.57 x 1.38 x 10.83 inch, Anyag információ: 300D rPET Polyester, Max.lapto
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 RivaCase 5226 Sleeve Laptop táska 15,6 Fekete, Típus: Kézitáska, Méret Coll: 15,6, Külső Méret: 275x385x25mm, Belső méret: 265x375x25mm, Szín: Fekete
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Notebook táska ModeCom 17 - Mark vállpánt fekete/piros külön rekeszek
 RivaCase 8027 Regent Laptop táska 14 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 14 , Külső Méret: 370x280x45mm, Szín: Fekete
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Lila , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30
 Gyártó: DICOTA, Típus: Aktatáska, Szín: Sárga, Anyag: 300Dx300D Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 360 x 260 x 35 mm, Anyag információ: Puhafedeles, Max.laptop méret: 350 x 245 x 30 mm
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
Jogszabály szerint: garancia Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt
Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
DELL  »  Notebook táska DELL