CASEESSBRIEF15
Már NEM rendelhető!
2024.08.29 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
15" notebook táska aktuális ajánlatunk
Vélemény, info a 15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete ( CASEESSBRIEF15 ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: CASEESSBRIEF15   Notebook táska Gyártó : DELL
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete
  • 15" laptop táska Dell Essential Briefcase 15
  • Eszköz kompatibilitás: 15.6" notebook
  • Védelmi jellemzők: Fröccsenésálló
  • Hordozó fogantyú: Igen
  • Extra első zseb: Igen
  • Laptop
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 fotó
A fotó csak illusztráció!
15" notebook táska Dell
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 84- klick
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
Notebook táska, DELL kínálatunk
Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő ÁrLista
Garancia, driver letöltés
DELL eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 Technikai specifikáció, adatlap
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 Vásárlás, rövid leírás, ár
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete  használati tapasztalatok
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
15" notebook táska Dell Essential Briefcase 15 fekete CASEESSBRIEF15 vélemény, értékelések, linkek és további ajánlataink
3-6 nap Rendelhető
 Gyártó: DICOTA, Típus: Aktatáska, Szín: Sárga, Anyag: 300Dx300D Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 360 x 260 x 35 mm, Anyag információ: Puhafedeles, Max.laptop méret: 350 x 245 x 30 mm
1-6 hét rendelhető Érdeklődjön
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Sötétkék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
3-6 nap Rendelhető
 RivaCase 5226 Sleeve Laptop táska 15,6 Fekete, Típus: Kézitáska, Méret Coll: 15,6, Külső Méret: 275x385x25mm, Belső méret: 265x375x25mm, Szín: Fekete
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Gyártó: Xiaomi, Szín: Kék, Képátló: 14, Méret: 14, Külső méret: 340 x 225 x 165 mm
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Piros , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm