24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch


24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch TP-LINK TL-SG3424 vásárlás T2600G-28TS



24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch TP-LINK TL-SG3424 T2600G-28TS fotó
Vásároljon 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch TP-LINK TL-SG3424 -t a Klick Computer web-boltban - olcsó TP-Link ár.   fotó (csak illusztráció)

  • TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch
  • 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots
  • Static Routing
  • Port/Tag/Voice/Protocol-Based VLAN
  • Q-in-Q(Double VLAN)
  • GVRP
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP V1/V2/V3 Snooping
  • COS
  • DSCP
  • Rate Limiting
  • 802.1x
  • IEEE 802.3ad
  • L2/3/4 ACL
  • IP Clustering
  • Port Mirroring
  • IP Source Guard
  • SSL
  • SSH
  • CLI
  • SNMP
  • RMON
  • 1U 19-inch rack-mountable steel case
5 év garancia






24port gigabit +4 combo

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
46 300- Ft
58 801- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 588- klick

T2600G-28TS

 / 

TP-Link

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch TP-LINK TL-SG3424

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, DSL: Igen
 ár : 57 798 Ft

 Rendelhető
 TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/P
 ár : 58 801 Ft

 Rendelhető
 Cisco RV042 Vezetékes (4 10/100Mbps LAN, 2 WAN) VPN router, 10/100 Mbps LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, DSL: Igen, 10 Mbps WAN: 2 db
 ár : 47 600 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP
 ár : 42 494 Ft

 Rendelhető
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 199 073 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-10MP 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch
 ár : 237 592 Ft

 Érdeklődjön
 D-Link 48-port 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 802.3x Flow Control
 ár : 111 468 Ft

 Rendelhető
 Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas. 16x 10/100 Mbps RJ45. 1x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45. Auto MDI/MDIX. 1x SFP MiniGBIC modulokhoz. Web alapú menedzsment. Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port
 ár : 32 372 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-08 8port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :8 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 17 628 Ft

 Érdeklődjön
 Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 8 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított ?virtuális magánhálózat? (Virtual Priv
 ár : 163 906 Ft

 Érdeklődjön
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 20 434 Ft

 Rendelhető
 D-Link 24-port, 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 56 Gbps
 ár : 45 098 Ft

 Rendelhető
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 107 417 Ft

 Rendelhető
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 107 048 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-08 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 36 601 Ft

 Rendelhető
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 48 489 Ft

 Rendelhető
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 134 061 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-20 16port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Menedzselhető: Igen, Gigabit LAN: 16 db
 ár : 149 644 Ft

 Érdeklődjön
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter, Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység.
 ár : 12 459 Ft

 Rendelhető
 CISCO Switch 48x1000Mbps+2x1000Mbps/SFP+2SFP Menedzselt L3, Menedzselhető: Igen, PoE (Power over Ethernet): Igen, Rack-be szerelhető: Igen, SFP port: 4, VLANs: 256
 ár : 360 363 Ft

 Érdeklődjön
 D-Link Switch 20x1000Mbps+4x1000/SFP Smart, Harmadik generációs kialakítás, fejlett menedzsment és biztonsági funkciók
 ár : 42 228 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



TP-Link  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

 »  24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch TP-LINK TL-SG3424

Új       58801.00-Ft
Gyártó :  TP-Link   Azonosító : T2600G-28TS : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/Protocol-Based VLAN, Q-in-Q(Double VLAN), GVRP, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, COS, DSCP, Rate Limiting, 802.1x, IEEE 802.3ad, L2/3/4 ACL, IP Clustering, Port Mirroring, IP Source Guard, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!