HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP NPR5 MAR02270 Technikai adatlap
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP
Bolt
Gyártó :
HP / refurbished laptop, PC HP
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP NPR5-MAR02270 fotó
Click a(z) HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP fotóra (csak illusztráció)
refurbished laptop, PC, HP kínálatunk refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC bolt árlista
HP ProDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1341- klick
Tech. Spec. Info : HP ProDesk 600 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 11 Professional 64-bit, Termék állapota: Nagyon jó
Termék állapota :Nagyon jó
Processzor :Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz)
Memória :8GB DDR4
Háttértár :256GB SSD PCIe
VGA Típus :Intel UHD Graphics 630
Operációs rendszer :Windows 11 Professional 64-bit
VGA 15-pin (D-SUB) Port :Nincs
HDMI Port :Nincs
DisplayPort :Van
DVI Port :Nincs
PCI slot :Nincs
PCI Express x16 slot :Van
PCI Express x4 slot :Van
PCI Express x1 slot :Nincs
USB Type-C :Van
USB 3.1 port :6x USB 3.1 port
USB 2.0 port :4x USB 2.0 port
Soros (COM) port :Nincs
Párhuzamos port :Nincs
Optikai meghajtó :DVD-RW
PC ház kialakítása :Small Form Factor
Szín :Ezüst-fekete
Gyártó :HP
Adatok, rövid leírás, ár HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB NPR5-MAR02270
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 18:21:56
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Gyártó :  HP refurbished laptop, PC  NPR5-MAR02270
 HP EliteDesk 800 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 530, Operációs rendszer: Win
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 7500T (6M Cache, 2.70 GHz up to 3.30 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo
 Dell Optiplex 3070 Micro Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer:
 HP ProDesk 600 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 11
 Fujitsu Esprimo Q958 Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows
 Dell Optiplex 3090 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10505 (12M Cache, 3.20 GHz up to 4.60 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11
 HP EliteBook 840 G7 Refurbished Notebook, Kijelző: 14.0 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 10310U (6M Cache, 1.70 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 512GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel U
 Fujitsu Esprimo G9010 Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500T (12M Cache, 2.30 GHz up to 3.80 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Wind
 HP ProDesk 600 G6 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10600 (12M Cache, 3.30 GHz up to 4.80 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11 P
 HP EliteBook 850 G8 Refurbished Notebook, Kijelző: 15.6 FHD (1920x1080) Matt, Processzor: Intel Core i5 1145G7 (8M Cache, 2.60 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel I