Bolt-NPR5-MAR02270
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP ProDesk 600 G5 SFF NPR5-MAR02270 fotó
HP ProDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1341- klick
  • HP ProDesk 600 G5 SFF Refurbished Asztali PC
  • Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz)
  • Memória: 8GB DDR4
  • Háttértár: 256GB SSD PCIe
  • VGA Típus: Intel UHD Graphics 630
  • Operációs rendszer: Windows 11 Professional 64-bit
  • Termék állapota: Nagyon jó
  • Mi az a Refurbished?
refurbished laptop, PC, HP kínálatunk
refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC ÁrLista
HP
refurbished laptop, PC HP
Miskolc, 2026.05.13. 18:21:56
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP ProDesk 600 G5 SFF
 HP ProDesk 400 G5 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500T (9M Cache, 2.20 GHz up to 3.70 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer:
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP ProDesk 600 G6 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500 (12M Cache, 3.10 GHz up to 4.50 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11 P
 HP ProDesk 600 G3 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i3 7100 (3M Cache, 3.90 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 10 Professional 64-b
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo
 HP ProDesk 600 G5 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics 630, Operációs rendszer: Windows 11
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 7500T (6M Cache, 2.70 GHz up to 3.30 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo