NPR5-MAR02270
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: NPR5-MAR02270   refurbished laptop, PC Gyártó : HP
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP ProDesk 600 G5 SFF
  • HP ProDesk 600 G5 SFF Refurbished Asztali PC
  • Processzor: Intel Core i5 9500 (9M Cache, 3.00 GHz up to 4.40 GHz)
  • Memória: 8GB DDR4
  • Háttértár: 256GB SSD PCIe
  • VGA Típus: Intel UHD Graphics 630
  • Operációs rendszer: Windows 11 Professional 64-bit
  • Termék állapota: Nagyon jó
  • Mi az a Refurbished?
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P HP ProDesk 600 G5 SFF NPR5-MAR02270 fotó
A fotó csak illusztráció!
HP ProDesk felújított számítógép
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1341- klick
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
refurbished laptop, PC, HP kínálatunk
refurbished laptop, PC árlista
Refurbished laptop, PC ÁrLista
Garancia, driver letöltés
HP eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
HP ProDesk felújított számítógép i5-9500 8GB 256GB Win11P NPR5-MAR02270 Vásárlás, rövid leírás, ár
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
 HP ProDesk 600 G6 SFF Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10600 (12M Cache, 3.30 GHz up to 4.80 GHz), Memória: 16GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: Windows 11 P
3-6 nap Rendelhető
 HP ProDesk 600 G2 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 530, Operációs rendszer: Windows 10 Profes
3-6 nap Rendelhető
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 7500T (6M Cache, 2.70 GHz up to 3.30 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer: Windo
 HP ProDesk 600 G3 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 6500T (6M Cache, 2.50 Ghz up to 3.10 GHz), Memória: 8GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel HD Graphics 630, Operációs rendszer:
 HP ProDesk 600 G6 DM Refurbished Asztali PC, Processzor: Intel Core i5 10500T (12M Cache, 2.30 GHz up to 3.80 GHz), Memória: 16GB SO-DIMM DDR4, Háttértár: 256GB SSD PCIe, VGA Típus: Intel UHD Graphics, Operációs rendszer: