S-CL020A9
>
Vélemény, info
Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!
4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!
Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:
Név       Mail
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot: S-CL020A9   Mobil-telefon tartozék Gyártó : Joyroom
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m fekete Akyga S-CL020A9 fotó
A fotó csak illusztráció!
Telefon töltő adatkábel Type-C
Raktárban | Készleten
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 17- klick
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.
Linkek, driver letöltés
Notebook webáruház
Mobil-telefon tartozék, Joyroom kínálatunk
Mobil-telefon tartozék árlista
Mobiltelefon, mobil tartozék ÁrLista
Garancia, driver letöltés
Joyroom eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m S-CL020A9 Technikai specifikáció, adatlap
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m S-CL020A9 Vásárlás, rövid leírás, ár
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m fekete Akyga  használati tapasztalatok
Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!
Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz
 Kábel Mágneses (Ezüst, USB-Lightning, Telefonban hagyható mágneses csatlakozóvég, Retail csomag
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 USB kábel USB-C - Lightning 8-pin 2.0m 20W fekete
 Autós Töltő 2.0 A Mini USB Fekete, Szín: Fekete, Felhasználás: Autó, Okostelefon, Táblagép, Kábel típus: XLR, Kimenő feszültség: 5 VDC, Kimeneti áram: 2.0 A, Dugasz: Car Adapter, Feszültség: 12-24 VDC, Vezetékhossz: 1.
 Delight USB Type-C Adatkábel LED 1m Black
 Blackbird BH1347 hordozható tok, Szín: Fekete, Felhasználás: Kábelek és töltők
 Akyga töltő, Bemeneti áram: 1.2 A, Bemeneti frekvencia: 50/60 Hz, Maximális összteljesítmény: 45 W, Gyorstöltés (Quick Charge) verzió: 3.0, Szélesség: 55 mm, Magasság: 89 mm, Mélység: 28 mm