Bolt-S-CL020A9
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m fekete Akyga S-CL020A9 fotó
Telefon töltő adatkábel Type-C
Raktárban | Készleten
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 17- klick
Mobil-telefon tartozék, Joyroom kínálatunk
Mobil-telefon tartozék árlista
Mobiltelefon, mobil tartozék ÁrLista
Joyroom
Mobil-telefon tartozék Joyroom
Miskolc, 2026.05.14. 18:11:34
 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m fekete S-CL020A9 Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Telefon töltő adatkábel Type-C USB To Lightning 2m fekete Akyga
 Akyga töltő, Bemeneti áram: 1.2 A, Bemeneti frekvencia: 50/60 Hz, Maximális összteljesítmény: 45 W, Gyorstöltés (Quick Charge) verzió: 3.0, Szélesség: 55 mm, Magasság: 89 mm, Mélység: 28 mm
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 USB kábel USB-C - Lightning 8-pin 2.0m 20W fekete